Career TestClick to take testTypesForumVoteContacts
Career Test


Click to take test

 

 

  СПОНСОР: Цей сайт спонсорує DNA SOLUTIONS – www.dnasolutions.co.uk
Briggs Meyer personality
 
Типи особистості

Перелік 16 типів особистості

 


ENTP - Провидці та Винахідники
ENTJ
- Керівники та Начальники
ENFP
- Натхненники та Захисники
ENFJ
- Жертвувателі та Наставники
ESTP - Діяльні та Переконуючі
ESTJ - Опікуни та Наглядаючі
ESFP - Виконавці та Артисти
ESFJ - Турботливі та Підтримуючі
INTP - Мислителі та Винахідники
INTJ - Вчені та Стратеги
INFP - Ідеалісти та Мрійники
INFJ - Захисники та Довірені особи
ISTP - Механіки та Майстри
ISTJ - Виконуючі обов’язок та Перевіряючі
ISFP - Художники
ISFJ - Вихователі та Захисники

Якщо Ви бажаєте знати, до якого з типів особистості Ви належите ПРОЙДІТЬ ТЕСТ!

Що надасть мені аналіз мого індивідуального типу?

Припустимо, Ви є екстраверт (Е), але якщо Ваш показник Е дорівює 55%, то, безумовно, Ви у меншому ступеню екстраверт, ніж людина, в якої показник Е дорівнює 90%.

Очевидно, що немає правильних або неправильних відповідей, однак багато наших слабких сторін стануть примітними, коли наша особистість у більшому або меншому ступеню проявляється екстремально (тобто, якщо які-небудь числові показники є високими або надто високими), то це свідчить про нашу слабкість в чомусь.

Наприклад, якщо Ви маєте показник F (чутливість) вище 80%, то Ваша ємоційна складова особистості в значній мірі домінує над розумом, Ви є надто емоційним, Вас легко образити, Ви схильні до поспішних висновків. Навпаки, якщо показник Т (мислення) перевищує 80%, Ваша недостатня емоційність може бути причиною нерозуміння почуттів оточуючих, що в свою чергу, ускладнить взаємовідносини з ними, оскільки Ви схильні робити неприємні і образливі зауваження іншим людям.

Наявність високого показника J (розсудливість) означає, що Ваше оточення може сприймати Вас як надто невблаганну і непоступливу людину. Ті, що мають високий показник Р (сприйнятливість) можуть вважатися забудькуватими, безладними і ненадійними, що розчаровуватиме оточуючих.

Ваші відсоткові показники можуть змінюватися. Суттєвим чинником, що стимулює такі зміни, є особистість Вашого партнера і довготривалість відносин, хоч навіть за довгі роки зміни будуть несуттєвими. Однак, наша поведінка може бути скоригована досить швидко, завдяки розумінню і оцінюванню (тобто, якщо ми дізнаємось, що лежить в її основі, зрозуміємо і оцінимо нашу поведінку).

Тому, хоч ми не можемо суттєво змінювати нашу особистість, але маємо можливість з’ясувати, до якого індивідуального типу належимо, які наші слабкі сторони, оцінити свою поведінку і спробувати змінитися на краще – якщо це необхідно.

Користуйтеся google для пошуку інших тестів!
Пошук

 
 
Додому | Пройдіть тест | Типи | Контакти www.dnasolutions.co.uk